(პროდუქტი / მომსახურება მოსწავლის ბარათისგანდამოუკიდებლად, არარისხელმისაწვდომი)
ქალაქების მიხედვით საზოგადოებრივ ტრანსპორტში მგზავრობის შეღავათიანი ტარიფის შესახებ ინფორმაცია იხილეთ ბანკის ინტერნეტ გვერდზე www.tbcbank.ge.
წინამდებარე განაცხადით არასრულწლოვნის კანონიერი წარმომადგენელი ადასტურებს, რომ:
• არ მოქმედებს სხვა (მესამე) პირის დავალებით და არ აქვს ურთიერთობა ფიქტიურ ბანკთან.
• თანახმაა, ბანკმა შეტყობინებისთვის გამოიყენოს კომუნიკაციის ნებისმიერი საშუალება (მათ შორის ელექტრონული, ციფრული და სხვა).
• თანახმაა, სს „თიბისი ბანკმა“ კანონმდებლობით დადგენილი წესით, საბანკო მომსახურების ეფექტური და შეუფერხებელი გაწევის მიზნით და ამ მიზნის განსახორციელებლად საჭირო მოცულობით, მიიღოს სსიპ - სახელმწიფო სერვისების განვითარების სააგენტოს მონაცემთა ელექტრონული ბაზიდან, ბანკისთვის აუცილებელი, არასრულწლოვანი პირის პერსონალური მონაცემები.
• ბარათის ანგარიშზე ზედიზედ 6 (ექვსი) თვის განმავლობაში ნაშთის არარსებობის ან/და ამ ანგარიშის მეშვეობით ოპერაციების შეუსრულებლობის შემთხვევაში, ბანკს უფლება აქვს, გააუქმოს ბარათი და ყველა ის სარგებელი და შეღავათი, რაც დაკავშირებულია აღნიშნულ ბარათთან.
• განაცხადში დაფიქსირებული ინფორმაცია არის ზუსტი და უტყუარი.
• არასრულწლოვანი პირის რეგისტრირებული და ფაქტობრივი მისამართი იდენტურია. არასრულწლოვანი პირის კანონიერ წარმომადგენელს უფლება აქვს ნებისმიერ დროს მოითხოვოს არასრულწლოვანი პირის ფაქტობრივი მისამართის ცვლილება ერთ-ერთი შემდეგი არხით: ბანკის ფილიალში ვიზიტით, კონტაქტ ცენტრთან დაკავშირებით, ინტერნეტ / მობაილ ბანკის მეშვეობით.