გააგზავნე გზავნილი და დასაჩუქრდი
გააგზავნე ფულადი გზავნილი Ria-ს სისტემით ინტერნეტ და მობაილ ბანკიდან და მიიღე მოგების შანსი.
გათამაშების პირობები:
• აქცია ჩატარდება 2025 წლის 01 აპრილის 00:00 საათიდან 12 მაისის 23:59 საათის ჩათვლით;
• აქციაში მონაწილეობას იღებენ რეზიდენტი/არარეზიდენტი და სრულწლოვანი ფიზიკური პირები;
• აქციაში მონაწილეობს ის ტრანზაქციები, რომლის დროსაც განხორციელებულია არანაკლებ 100 ერთეული GEL/USD/EUR-ს გაგზავნა;
მთავარი პრიზი:
• ყოველკვირეულად პირველი ტოპ ათი მომხმარებელი, რომელთაც გაგზავნილი ექნებათ ყველაზე მეტი რაოდენობის გზავნილი, გახდება გამარჯვებული;
• იმ შემთხვევაში, თუ მონაწილეები დააგროვებენ თანაბარი რაოდენობის გზავნილებს, გამარჯვებულად გამოცხადდება ის მონაწილე, რომელსაც მეტი მოცულობის თანხა ექნება გაგზავნილი;
• გამარჯვებულებს ერთგულ ყულაბაში დაერიცხებათ ფულადი პრიზი 150 ლარის ოდენობით;
• კამპანიის დასრულების შემდეგ, იმ პირს, ვისაც კამპანიის მიმდინარეობისას ჯამურად ყველაზე მეტი გაგზავნილი ექნება განხორციელებული, გადაეცემა ფულადი პრიზი, კერძოდ - ერთგულ ყულაბაში ჩაერიცხება თანხა 500 ლარის ოდენობით;
• საჩუქრის დარიცხვა მოხდება გამარჯვებულის გამოვლენიდან მაქსიმუმ 5 სამუშაო დღეში;
• საჩუქარი გაიცემა მხოლოდ იმ შემთხვევაში, თუ გამარჯვებული აკმაყოფილებს წინამდებარე წესებში ჩამოთვლილ ყველა პირობას;
• მონაწილეობას მიიღებს მხოლოდ „გაგზავნილი“ სტატუსის გზავნილები;
• პირი, რომელიც კამპანიის ფარგლებში ერთხელ მოიპოვებს გამარჯვებას და მიიღებს საჩუქარს, განმეორებით ვერ მიიღებს მონაწილეობას აქციაში. გამონაკლისს წარმოადგენს კამპანიის დასრულების შემდეგ გადასაცემი პრიზი, სადაც გათვალისწინებული იქნება აღნიშნული პირის მიერ განხორცილებული ტრანზაქციები კამპანიის განმავლობაში;
• ბანკი იტოვებს უფლებას საეჭვო ტრანზაქციებს არ დაარიცხოს თანხა.