1.1. აქციაში მონაწილეობენ მხოლოდ ბანკის ის კლიენტები (შემდგომში „მომხმარებელი“/ “მომხმარებლები”): რომლებიც აკმაყოფილებენ ქვემოთ ჩამოთვლილ კრიტერიუმებს ერთდროულად:
მიმდინარე წლის წინა კალენდარულ თვეში არ აქვთ განხორციელებული არც ერთი საბარათე გადახდა ან/და გახდნენ ბანკის კლიენტები ა.წ. დეკემბრის თვეში.
ფიზიკური პირები, ვისაც, აქციის დაწყების მომენტისათვის უკვე შეუსრულდა 18 წელი.
არიან თიბისი ბანკის მობაილბანკის მომხმარებლები.
2. აქციის პერიოდი
2.1. 2025 წლის 15 დეკემბრიდან (00:00) 25 დეკემბრის ჩათვლით (23:59)
3. აქციაში მონაწილეობის პირობა
3.1. აქციაში მონაწილეობის მისაღებად მომხმარებელმა უნდა შეასრულოს სამივე პირობა:
გააქტიუროს აქცია მობაილბანკში;
განახორციელოს თიბისის ნებისმიერი სადებეტო ბარათით მინ. ერთი გადახდა (ნებისმიერი ბანკის ფიზიკურ ან ონლაინ ტერმინალზე (POS ან e-commerce));
განახორციელოს მინ. ერთი ოპერაცია მობაილბანში (გადახდა, საკუთარ ან სხვის ანგარიშზე გადარიცხვა, როგორც ბანკის შიგნით ასევე ნებისმიერ სხვა ბანკში).
3.2. ერთი მომხმარებელი აქციაში მონაწილეობს მხოლოდ ერთხელ.
3.3. აქციის გააქტიურება თიბისის მობაილ ბანკში შესაძლებელია არაუმეტეს პირველი 100,000 მომხმარებლისთვის.
4. გამარჯვებულების გამოვლენის წესი
4.1. გამარჯვებულები შეირჩევიან მხოლოდ იმ მომხმარებლებს შორის, რომლებმაც სრულად შეასრულეს აქციის სამივე პირობა (აქციის გააქტიურება, ბარათით გადახდა, მობაილ ბანკში ოპერაცია).
4.2. მომხმარებლები, რომლებმაც დააკმაყოფილეს აქციის სამივე პირობა, აქციის გააქტიურების დროის მიხედვით ქრონოლოგიურად განაწილდებიან სიის სახით
4.3. გამარჯვებულების აქციის გააქტიურების დროის მიხედვით შემდეგი პრინციპით გამოვლინდებიან: